• 2024-02-25
    Seminarai “The feminine side of poetry, or through poetry to language” projekto dalyviams

Seminarai “The feminine side of poetry, or through poetry to language” projekto dalyviams

2024 m. kovo 18 d. 12.00 val. ir kovo 22 d. 14.00 val. vyks nuotoliniai seminarai studentams iš Italijos, Lietuvos ir Ukrainos dalyvaujantiems projekte The feminine side of poetry, or through poetry to language”. Seminarus ves La Sapienza universiteto profesorius Luigi Marinelli ir doktorantės Serena Buti i Lida Ricci.

Seminarose dalyvaus poetės Krystyna Dąbrowska ir Małgorzata Lebda, kurių kūriniai bus verčiami iš lenkų į italų, lietuvių ir ukrainiečių kalbas.

Projektą The feminine side of poetry, or through poetry to language”įgyvendina Lenkijos mokslų akademijos atstovybė Romoje (Accademia Polacca) kartu su La Sapienza universiteto Europos, Amerikos ir tarpkultūrinių studijų institutu, Vilniaus universiteto Polonistikos centru, Voluinės nacionalinio Lesės Ukrainkos universiteto Polonistikos ir vertimo studijų katedra ir Lenkijos mokslų akademijos Literatūros tyrimų institutu.